Marjeta Opresnik Pešec, dr. med., spec. šol. med.

Rosanda Trnolšek, sr. med. sestra
Andreja Oberčkal, sr. med. sestra
Tadej Gulič, zdr. tehnik
Snežana Lazić, dipl. med. sestra
03/56-24-151 E-MAIL: osd@zd-trbovlje.si

OBVESTILA:

• Obvestilo
    Zaradi epidemiološke situacije je  spremenjen način sprejemanja in obravnave pacientov, ki potrebujejo oskrbo zdravnika v Otroško-šolskem dispanzerju.
    V vsakem primeru vedno najprej vzpostavite prvi stik po telefonu, nakar boste prejeli vsa potrebna navodila.
    V ordinacijskem času Otroško-šolskega dispanzerja Trbovlje (glej urnik) pokličete na tel. štev.: 03 56 24 151
    Izven ordinacijskega časa se v primeru urgentnih stanj obrnite na Urgentni center in pokličite 03 56 52 605.
    Prosimo za razumevanje.

• Spoštovani starši!

Vljudno  prosimo,  da   zaradi  uvedbe »E-bolniške«, bolniški stalež za spremstvo otroka uredite TAKOJ (oz. v roku treh dni) pri izbranem zdravniku vašega otroka!
    Po navedenem roku bo o upravičenosti do bolniškega staleža odločal ZZZS.

Naprošamo uporabnike, da skrbno spremljajo urnike na spletni strani in so pozorni na dni, ko bo dispanzer zaprt. Ob tistih dnevih bo nujne primere prevzel Urgentni center Trbovlje.

URNIK SEPTEMBER 2020