Ambulanta Anže Opara, dr. med., spec. druž. med.

Anže Opara, dr. med., spec. druž. med.
Selma Hodžić, sr. med. sestra 03 56 24 113
spl.amb.opara@zd-trbovlje.si
Naročanje:
Ko ambulanta dela
dopoldan 7:30 - 12:30

Ko ambulanta dela
popoldan 12:30 - 17:30

Oblike naročanja:
  • spletna aplikacija myXlife
  • osebno
  • po telefonu
  • po pošti
  • po elektronski pošti

Spletna aplikacija za naročanje:
Apple iOSAndroid
ORDINACIJSKI ČAS Dopoldne
(malica 10:00 - 10:30)
Popoldne
(malica 16:00 - 16:30)
Ponedeljek 07:00 - 14:00 /
Torek / 12:00 - 19:00
Sreda 07:00 - 14:00 /
Četrtek 07:00 - 14:00 /
Petek 07:00 - 14:00 /
Sreda, 2.12. ambulanta NE DELA

Zaradi potreb zavoda ali odsotnosti zdravnika si pridružujemo pravico do spremembe urnika.
V primeru življenske ogroženosti pokličite 112

Obvestilo

• Za pregled v vseh ambulanti družinske medicine se je potrebno predhodno najaviti, oz. NAROČITI. Svoj prihod v ZD je potrebno najaviti po telefonu, elektronski pošti ali preko mobilne aplikacije. Edino izjemo predstavlja življenjska ogroženost. Zato prosimo, da v vseh življenjsko ogrožujočih stanjih na terenu pokličete 112.
  • Med pogovorom z vami bomo ocenili, ali lahko morebiti vašo zdravstveno težavo rešimo na daljavo brez vašega prihoda v ZD. V primeru, da bomo ocenili, da je potreben zdravniški pregled, vam bomo glede na stopnjo nujnosti določili termin za pregled pri zdravniku. Na naročen termin pridite točno. Prosimo, da ne prihajate več kot 10 min pred predvidenim terminom. Ker je potrebno v čakalnicah zagotoviti vsaj 2 m razdalje med pacienti, boste lahko v ZD vstopili šele 10 min pred naročenim terminom.
  • Prosimo, da imate s seboj zaščitno maskoroke si boste razkužili pred vstopom v ZD in še enkrat ob prihodu v vašo ambulanto. Na vhodu v ZD vas bo sprejela triažna medicinska sestra, ki bo ponovno preverila vašo morebitno okužbo s koronavirusom. Obenem bo preverila, če ste naročeni na pregled k zdravniku ali v kako drugo enoto ZDT.
  • Še vedno deluje akutna ambulanta družinske medicine, v katero bomo sprejemali akutno obolele paciente, vendar je potrebno tudi v to ambulanto prej poklicati po telefonu in se za pregled najaviti. Pacienti lahko v primeru pojava akutnega stanja pokličete v svojo ambulanto ali ambulanto za funkcionalno diagnostiko in terapije na številko 03 56 24 119. V dogovoru z vami bomo ocenili, ali pregled potrebujete in ali boste glede na stanje in razpoložljive termine pregledani v AA ali matični ambulanti, lahko pa bomo težavo rešili tudi kako drugače.
  • Vsi pacienti, ki imate povišano telesno temperaturo ali kažete znake respiratornega infekta (izcedek iz nosu, kašljanje, težko dihanje) OBVEZNO POKLIČITE svojega osebnega zdravnika ali telefonsko številko centrale zdravstvenega doma, da vam podamo nadaljnja navodila glede vaše obravnave v COVID-19 ambulanti (kontejnerju). Prosimo, da ne prihajate pred stavbo ZDT.

Opombe:

• Naročanje zdravil, napotnic za kontrolne preglede in ostalih listin pa še vedno poteka telefonsko ali preko e-mail naslova.
  • E-pošta ni primerna za nujna/akutna stanja.
  • Naročeni pacienti in nujna stanja imajo prednost pred nenaročenimi.
  • Zadnja ura ordinacijskega časa je namenjena administrativnemu delu in hišnim obiskom.

Povezave: